Valenti Torinto

Masażer 
do Stóp

Jesteśmy jedynym importerem firmy Valenti Torinto, producenta dóbr luksusowych

Valenti Torinto

Masażer do stóp

Wpływa na lepsze krążenie krwi, redukuje stres, bezsenność i napięcie psychofizyczne. Poprawia stymulację nerwów. Wspomaga organizm w stanach przemęczenia i przepracowania. Reguluje pracę układu trawiennego, pomaga likwidować ból (miedzy innymi migreny i bóle stawów).

Stosuj gdzie chcesz

 

  • Regulowana intensywność masażu
  • Regulowana szybkość masowania
  • Ucisk stóp
  • Zasilacz, instrukcja oraz oryginalne opakowanie w komplecie.

 

SUGEROWANA CENA:

Pozwól sobie na odrobinę relaksu, z masażerem do stóp Valenti Torinto

Produktów

Setki zadowolonych klientów

Ponad tysiąc prezentacji

Przykładowe Opinie

Dostałem ten sprzęt od żony na 50 urodziny, myślałem, że to jakiś żart. Masażer do stóp? Takiego zaskoczenia nie przeżyłem od dawna. Ludzie, jakie to jest relaksujące to wy sobie nawet sprawy nie zdajecie

Marek

Nie sądziłem, że masaż stóp może mi pomóc na migrenę. Wychodzi na to, że mam jeszcze wiele do odkrycia

Franciszek

“Po zakupie maty masującej nadszedł czas na poduszkę masującą oraz masażer stóp. Dla mnie po prostu bomba. Zwłaszcza w połączeniu. Polecam każdemu kto wiedzie intensywne życie”

Ireneusz

“Dzisiaj chciałabym wystawić opinię produktowi Valenti Torinto – masażer do stóp. Polecam to urządzenie serdecznie, bo jest wykonane w bardzo solidny sposób, działa dokładnie tak jak zostało to zaprezentowane i przede wszystkim – mogę je używać oglądając telewizję i nie wychodząc nawet z domu. Raz jeszcze – polecam!

Stefania

Zaznaj luksusu i prestiżu
Jednak Uważaj!

Docierają do nas sygnały o podrabianych produktach Valenti Torinto. Aby uchronić się przed tym, prosimy Cię o ostrożność w doborze sprzedawcy. Podróbki można często poznać po rażąco niskich cenach.