Valenti Torinto

Mata
Masująca

Innowacyjne i rewolucyjne urządzenie masujące jest już dostępne w Polsce!

Zaawansowana technicznie mata masująca

Informacje o macie masującej

Mata masująca firmy Valenti Torinto, to rodzaj zaawansowanego technicznie i w pełni opracowanego przez lekarzy i naukowców masażera. Przeznaczona do rozluźniania i wzmacniania mięśni pleców a w szczególności kręgosłupa. Dzięki optymalnie dobranemu kształtowi w trakcie badań laboratoryjnych i zastosowaniu podgrzanego minerału Jadeit. Mata masująca firmy Valenti Torinto daje duży poziom komfortu i relaksu zmniejszając napięcie mięśniowe i pozbywając się dokuczliwego bólu pleców i kręgosłupa.

Funkcje

b

Funkcje masażu

b

Rolowanie

b

Podgrzewanie

b

Wibracje

W zestawie

N

Mata

N

Pilot

N

Elegancki pokrowiec do przenoszenia

N

Zasilacz

N

Ładowarka samochodowa

N

Wszystkie instrukcje

N

Oryginalne pudełko

SUGEROWANA CENA:

Wielki relaks i ulga

Posiada 4 miękkie głowice masujące. Zapewnia rozluźnienie i stymulację mięśni karku, pleców, bioder oraz ud. Masażer można stosować w domu jak i w samochodzie.

Dzięki zestawowi tych cech nasza mata masująca sprawi, że poczujesz ulgę której wyczekiwałeś od dawna. Wystarczy ją włączyć podczas oglądania telewizora lub korzystania z komputera co znacznie umila proces masażu.

Pozbądź się bólu i zajmij się tym, co naprawdę się dla Ciebie liczy.

POCZUJ SIĘ WE WŁASNYM DOMU, JAK W SPA. MATA MASUJĄCA Valenti Torinto ZAPEWNI CI RELAKS JAKIEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ!

Produktów

Setki zadowolonych klientów

Ponad tysiąc prezentacji

Przykładowe Opinie

“Mąż kupił matę Valenti Torinto – z myślą o swoich plecach. Obecnie używamy jej oboje na zmianę. Coś wspaniałego – polecam. Warte każdych pieniędzy, a tanie nie było!”

Zofia

“Byłem sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju wynalazków, ale ta mata masująca rzeczywiście przyniosła ukojenie. Ból nie odszedł oczywiście po tygodniu czy dwóch, ale regularne stosowanie przyniosło oczekiwany efekt. Teraz używam bardziej w ramach relaksu niż z potrzeby.“
Bogdan

“Uwielbiam odpalić matę masującą do telewizorka po tym jak przyjdę z pracy. Niesamowite doznania, głęboki relaks, tylko czasami zdarza mi się zasnąć…“
Tadeusz W.

“Mój mąż boryka się z problemami z kręgosłupem od wielu lat. Urządzenie przynosi ulgę, choć wiadomo kompletna eliminacja problemu nie jest możliwa. Pomaga jednak normalnie funkcjonować i skupić myśli nad czymś innym oprócz bólu.”
Ewelina

Zaznaj luksusu i prestiżu
Jednak Uważaj!

Docierają do nas sygnały o podrabianych produktach Valenti Torinto. Aby uchronić się przed tym, prosimy Cię o ostrożność w doborze sprzedawcy. Podróbki można często poznać po rażąco niskich cenach.