Valenti Torinto

Oczyszczacz
Powietrza

Innowacyjne i rewolucyjne urządzenie do oczyszczania powietrza jest już dostępne w Polsce!

Oczyść z nami swoje otoczenie

STOP DLA SMOGU!

Oczyszczacze powietrza marki Valenti Torinto to doskonałe rozwiązanie dla palaczy, alergików, astmatyków jak i ludzi dbających o czystość i higienę. Warty odnotowania jest fakt, że urządzenie coraz częściej stosuje się w celach profilaktycznych wynikających z dużego zanieczyszczenia powietrza, najczęściej poprzez działalność człowieka, np przemysł, ogrzewanie domów paliwami stałymi takimi jak węgiel lub drewno. Dzięki kilku etapom oczyszczania powietrza skutecznie usuwa kurz, zarodniki pleśni, zapachy, alergeny,dym,bakterie, pyłki roślin, roztocza, drobnoustroje, smog czy szkodliwe związki chemiczne. Urządzenie stosuje się w pomieszczeniach zamkniętych, mieszkania, domy, biura, miejscach pracy, oraz innych pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie lub zwierzęta.

Funkcje

Dzięki zaawansowanej elektronice, systemowi czujników i rozbudowanemu panelowi sterowania mamy kompleksowe urządzenie filtrujące nasze powietrze.
Czterostopniowy system oczyszczania powietrza. Wykorzystanie zaawansowanych filtrów mogących wychwycić najdrobniejsze cząsteczki kurzu, pyłów, dymu, zapachu a nawet gazu w niemal 100% daje nam to doskonałe, kompaktowe urządzenie. Przewyższające podobne stosowane w budynkach premium o zaostrzonych normach i wymaganiach.

SUGEROWANA CENA:

Czyste powietrze

Przez nasze płuca, przechodzi dziennie nawet do 10 000 litrów powietrza. Znajdujące się w powietrzu pyłki, wirusy oraz zanieczyszczenia – zagrażają zdrowiu naszych płuc mogą powodować problemy z układem krążenia a nawet nowotwory.

Smog, kurz, alergeny i lotne związki organiczne szkodzące naszemu zdrowiu są często zawarte we wdychanym powietrzu. Oczyszczacze filtrują powietrze i usuwają z niego zanieczyszczenia – dzięki czemu możemy spać spokojnie oraz poczuć się lepiej.

W pomieszczeniach w których użyjemy oczyszczacza oddycha się nie tylko zdrowiej, ale także przyjemniej ze względu na świeżość wdychanego powietrza.

 

 

Produktów

Setki zadowolonych klientów

Ponad tysiąc prezentacji

Przykładowe Opinie

“Czy znacie tą sytuację w której budzicie się rano zdrowi – a jednak w waszym nosie zalegają smarki a w dodatku macie kaszel? Tak objawia się moja alergia na pyłki kurz i roztocza. Przez całe życie łykam tabletki odczulające jednak dopiero oczyszczacz powietrza przywrócił mi komfort normalności. Oddycha mi się lepiej, powietrze jest orzeźwiające a samopoczucie o wiele lepsze.“

Mateusz

“Urządzenie jest łatwe w obsłudze, bezproblemowe jeżeli chodzi o kwestie utrzymania czystości oraz elegancko wykonane, dzięki czemu nie szpeci wystroju wnętrza a wręcz nadaje mu luksusu.“
Mikołaj

“Żyjemy w środku dość dużego miasta ( Poznań ) i nie ukrywam że męczy nas wszechobecny smog i dosłownie smród. Wiem, że żyjemy w czasach w których tak po prostu jest, ale żeby zapewnić sobie choć trochę komfortu i luksusu zamówiliśmy odświeżacz. Ten cały ochydny smród po prostu zniknął. Jesteśmy zadowoleni i polecamy ten produkt!”
Marzena N.

“No w dzisiejszych czasach niestety musimy się wspomagać zaawansowaną technologią, aby ten cały smog i zanieczyszczenia nas nie pozabijały. Długo myślałam nad wyborem oczyszczacza do naszego domu, wybrałam. Jestem zadowolona z zakupu, wiadomo – dobre rzeczy nie są tanie. Polecam.”

Anastazja

Zaznaj luksusu i prestiżu
Jednak Uważaj!

Docierają do nas sygnały o podrabianych produktach Valenti Torinto. Aby uchronić się przed tym, prosimy Cię o ostrożność w doborze sprzedawcy. Podróbki można często poznać po rażąco niskich cenach.