Valenti Torinto

THERMo 
BOT

WIELOZADANIOWE URZĄDZENIE KUCHENNE THERMOBOT.
Wykona wiele zadań – zajmie niewiele miejsca.

Urządzenie gotowe na wszystko

Nasz wielofunkcyjny robot kuchenny ThermoBot to bardzo mocny sprzęt o wysokich parametrach technicznych: moc grzania 1000W i moc silnika 500W! Urządzenie posiada kilka ulepszeń, które wyróżniają go na tle pozostałych.

Najwyższa Jakość

Oferujemy dzięki temu 100% funkcjonalności najefektywniejszych rozwiązań w bardzo konkurencyjnej cenie. Wieloczynnościowy robot kuchenny, jest wyposażony w bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, duży dotykowy ekran. Urządzenie prowadzi krok po kroku, aby nawet użytkownik który kompletnie nie zna się na gotowaniu, sporządził nawet najbardziej wyszukane potrawy w mgnieniu oka. W zestawie znalazła się też książka kucharska.

SUGEROWANA CENA:

PRESTIŻOWY SPRZĘT KUCHENNY

Gotuj zdrowo i smacznie

Produkty z ekskluzywnej linii Valenti Torinto lansują zdrowy styl życia oraz smaczną kuchnie – wybór najwyższej klasy produktów Valenti Torinto gwarantuje prestiż i najwyższą jakość zdrowego gotowania.

Wielozadaniowe urządzenie kuchenne thermobot. Perfekcja w każdym calu!

Produktów

Setki zadowolonych klientów

Ponad tysiąc prezentacji

Przykładowe Opinie

“Dobrze się sprawdza na małej przestrzeni. Polecam“

Katarzyna L.

“Polecam”

Mateusz K.

“Dostałam w prezencie. Wart swojej ceny”

Kasia

Zaznaj luksusu i prestiżu
Jednak Uważaj!

Docierają do nas sygnały o podrabianych produktach Valenti Torinto. Aby uchronić się przed tym, prosimy Cię o ostrożność w doborze sprzedawcy. Podróbki można często poznać po rażąco niskich cenach.