Valenti Torinto

Wyciskarka 
Wolnoobrotowa

Wyciskarka wolnoobrotowa.
Valenti Torinto
– producent dóbr luksusowych.

ZDROWIEJ I SMACZNIEJ!

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

Valenti Torinto to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w wyrobach najwyższej jakości. Marka ta, jest w gronie najlepszych producentów wyrobów premium. Wyciskarka wolnoobrotowa Valenti Torinto to wyciskarka najwyższej jakości z wykorzystaniem wysoko wytrzymałego tworzywa polieteroimidowego (PEI) Ultem.

Stworzona w trakcie wieloletnich badań dietetyków i konstruktorów – mechatroników. Silnik wyciskarki wraz z wolnoobrotową przekładnią typu zwolnica tworzy bezawaryjny zespół napędowy. Tworzone w trakcie stosunkowo powolnego wyciskania naturalne soki są najzdrowszą i najszybszą formą dostarczania witamin, minerałów i składników odżywczych pochodzenia warzywnego i owocowego.

Dzięki wyciskarkom wolnoobrotowym mają Państwo pewność że witaminy nie zostaną zniszczone w trakcie wirowania a smak zostanie najbardziej naturalny.

Smak zdrowia

 

Nasza wyciskarka pomoże Ci w przygotowaniu zdrowych i pysznych koktajli, soków owocowych, smoothie a nawet drinków na bazie owoców. Ilość witamin we własnoręcznie przygotowanych sokach znacznie przewyższa ilość witamin zawartych w sokach z kartonu.

Przygotowane napoje nie tylko są zdrowsze, ale dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii wolnoobrotowego wyciskania – są także smaczniejsze!

SUGEROWANA CENA:

AKCESORIA

  • Wyciskarka wolnoobrotowa
  • Akcesoria wyposażenia
  • Dokumentacja
  • Oryginalne opakowanie

Przygotuj zdrowe napoje i posiłki przy pomocy Wyciskarki Wolnoobrotowej Valenti Torinto

Produktów

Setki zadowolonych klientów

Ponad tysiąc prezentacji

Przykładowe Opinie

“Nadaje się także do przygotowania smacznych smoothies, zakochałam się!“

Sandra

“Sprzęt wysokiej jakości, otrzymaliśmy to czego oczekiwaliśmy.“

Jakub i Magdalena

“Najlepszy prezent rocznicowy jaki otrzymaliśmy. P O L E C A M Y”

Ewelina K.

“Własnoręcznie zebrane owoce + najlepsza wyciskarka = satysfakcja nie do opisania. Polecam w 100%”

Joanna

Zaznaj luksusu i prestiżu
Jednak Uważaj!

Docierają do nas sygnały o podrabianych produktach Valenti Torinto. Aby uchronić się przed tym, prosimy Cię o ostrożność w doborze sprzedawcy. Podróbki można często poznać po rażąco niskich cenach.